Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada okrsku Rynárec

23. 2. 2010

V sobotu 20.2.2010 se od 1600 hod. konala ve Vokově VVH okrsku Rynárec. Zřejmě nejdůležitějším bodem celé VVH byla volba členů výboru okrsku.

Do těchto voleb bylo navrženo 11 kandidátů a přítomní delegáti jednotlivých SDH z nich měli navrhnout 7. Po sečtení hlasů se pak podle počtu hlasů stanovilo pořadí a 7 kandidátů s nejvyšším počtem hlasů se stalo členy okrskového výboru.
Výbor tak pro následujících 5 let bude pracovat v tomto složení:

Ing. Jaroslav Hejda (18 hlasů), Bc. Lenka Jarošová (17 hlasů), Jiří Čekal (16 hlasů), Petra Čekalová (16 hlasů), Pavel Jirák (13 hlasů), Tomáš Nechvátal (13 hlasů) a Tomáš Mazanec (13 hlasů). Zvolení členové si potom ze svých řad zvolili starostu a velitele.

Starostou byl zvolen Jiří Čekal a velitelem Pavel Jirák. Ostatní funkce budou členům výboru přiděleny na schůzi výboru okrsku, která se uskuteční v pátek 26.2.2010 v Houserovce.

Pro náš sbor je velice potěšující, že se do výboru dostali jeho dva členové. Další velice potěšující, i když ne nečekaná zpráva je, že náš dlouholetý velitel a vedoucí družstev mládeže se stal starostou okrsku. K jeho zvolení vedla členy výboru jeho záslužná činnost u hasičů, zejména pak výborná práce s mládeží.

Blahopřeji oběma našim zástupcům ve výboru okrsku a zejména novému starostovi k jejich zvolení.
Ing. Jan Čekal – starosta SDH Rohovka


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář