Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostatní

Příspěvky

Okrskové cvičení ve Vokově

2. 6. 2009

Vokov - První červnový víkend se konalo ve Vokově konalo okrskové cvičení. Soutěž byla ve velmi deštivé a chladné atmosféře. Výsledky a průběh soutěže v článku
 

Trocha základů z Požárního sportu, aneb co to vlastně obnáší

1. 6. 2008

Přinášíme všem náhodným, či zbloudilým návštěvníkům našich stránek malou kuchařku toho, o čem je vlastně požární sport. Že to není jenom to "trapné" stříkání na terč... jak jsem již několikrát slyšel, ale že je to taky kus dřiny a mnohdy více než atletických a krkolomných kousků

 

Vysvětlení přepravy osob v DA Avia

26. 5. 2008

Vážení kolegové,

jelikož se neustále množí dotazy ohledně přepravy mladých hasičů na různé akce v DA Avia  a starších DA  musíme vše osvětlit. 
 

Hasičský zpravodaj Kraje Vysočina

11. 11. 2007

Poslední hasičský zpravodaj vyšel v listopadu 2007, zde vám přinášíme toto číslo...  Ke stáhnutí v pdf ...zde V čísle je i řada informací z okresu Pelhřimov, články: Liga mladých hasičů, Už chybí jen pohár konstruktérů a pár řádků o Mistrovství republiky v požárním sportu v Plzni. Archiv zpravodajů naleznete zde. 

 

4. květen - svátek Sv. Floriána patrona hasičů

4. 5. 2007

Svatý Florián (250 - 304), jehož jméno je z latinského slova „florianus" a v překladu znamená „kvetoucí, rozkošný" patří mezi nejpopulárnější české světce. Narodil se v Enns na území dnešního Rakouska.