Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


3-11-2009 - V sobotu 31. října se v Rohovce konalo podzimní kolo hry Plamen. Nyní jsou ke stažení souhrné a celkové výsledky ze soutěže v kategorii Mladší a Starší a Dorostu. Více informací a to včetně minulých ročníků naleznete v sekci Hra Plamen

Výsledky Dorostu ZDE (ve formátu xls)

Výsledky Plamenu dle jednotlivých disciplín ZDE (ve formátu xls)

Výsledkové tabulky stáhněte ZDE (ve formátu PDF)

14. 09. 2009 - Organizační zajištění a propozice Okresního kola hry Plamen - podzimní část a přihláška.     Stáhnout ZDE (ve formátu PDF)

Mladí hasiči postoupili do krajského kola celostátní hry PLAMEN

V sobotu 16.5.2009 se konalo v Humpolci jarní kolo celostátní hry PLAMEN – okresu Pelhřimov.

Mladí hasiči soutěžili v požárním útoku Plamen, požárním útoku CTIF, štafetě 4x60 m překážek a štafetě 400 m překážek CTIF. Za proměnlivého nevlídného počasí se nakonec radovali mladí hasiči SDH Rohovka, kteří v součtu podzimního a jarního kola obsadili 1. místo.

 Do krajského kola, které se bude konat v Petrovicích dne 13.6.2009, je doprovodí jejich soupeři a kamarádi z SDH Obrataň.

Výsledky ZDE


Hra plamen podzim 2007 (Jiřice) - jaro 2008 

Výsledky ZPV

27. května 2008 -  Výsledky z jarního kola hry Plamen

Jarní kolo se konalo na tartanu v Pacově, 24. května 2008. Do Petrovic postoupili mladí hasiči z Křeče a Rohovky. Kategorie mladší -- Kategorie starší

.

Průběžné výsledky - Plamen mladší - tabulky jsou po podzimu

nr.

SDH

ZPV

 

 

št.dvoj.

 

 

 

celkem

1

Křeč

1

0

0

2

0

0

0

3

2

Vokov

4

0

0

1

0

0

0

5

3

Obrataň

6

0

0

3

0

0

0

9

4

Onšov

3

0

0

6

0

0

0

9

5

Košetice

5

0

0

4

0

0

0

9

6

Horní Cerekev 

7

0

0

5

0

0

0

12

7

Kejžlice

7

0

0

7

0

0

0

14

8

Jiřice (přípravka)

7

0

0

7

0

0

0

14

.

Průběžné výsledky - Plamen starší 

nr.

SDH

ZPV

 

 

št.dvoj.

 

ctif

 

celkem

1

Křeč

1

0

0

2

0

1

0

4

2

Obrataň

2

0

0

3

0

2

0

7

3

Rohovka

3

0

0

1

0

3

0

7

4

Jiřice

4

0

0

9

0

4

0

17

5

Ondřejov

8

0

0

6

0

5

0

19

6

Čejov

5

0

0

8

0

6

0

19

7

Onšov

7

0

0

7

0

9

0

23

8

Budíkov

6

0

0

10

0

8

0

24

9

Zajíčkov

18

0

0

4

0

7

0

29

10

Hořepník I

11

0

0

5

0

13

0

29

11

Horní Cerekev

12

0

0

13

0

10

0

35

12

Hořepník II

14

0

0

15

0

11

0

40

13

Počátky

9

0

0

16

0

15

0

40

14

Žirovnice

15

0

0

11

0

15

0

41

15

Senožaty

10

0

0

19

0

15

0

44

16

Zhořec

17

0

0

12

0

15

0

44

17

Křelovice I

13

0

0

17

0

15

0

45

18

Hněvkovice

19

0

0

14

0

14

0

47

19

Kejžlice

16

0

0

18

0

15

0

49

20

Lukavec

21

0

0

21

0

12

0

54

21

Křelovice II

20

0

0

20

0

15

0

55

22

Pacov

22

0

0

22

0

15

0

59

.

Dorostenky družstva:

1.

Rohovka

2.

Kejžlice

Dorostenci družstva:

1.

Černovice

2.

Velká Chyška

3.

Rohovka

.

Dorostenci jednotlivci:

Nr.

Jméno

SDH

1.

Vetešník Martin 

Obrataň

2.

Aldorf Patrik 

Ondřejov

3.

Mládek Pavel 

Křeč

4.

Vlach M. 

Obrataň

5.

Nejedlý Lukáš 

Budíkov

6.

Vaněk Václav

Obrataň

7.

Bečka Jan 

Ondřejov

8.

Dvořáček Milan 

Křeč

9.

Pojezdný Jakub 

Humpolec

.

Dorostenky jednotlivci:

Nr.

Jméno

SDH

1.

Kotrčová Martina

Ondřejov

2.

Kvášová Iveta

Humpolec

3.

Dolejší Michaela  

Humpolec

4.

Kuštová Eva

Horní Cerekev

5.

Zbirovská Petra  

Obrataň

6.

Vacková V.

Zajíčkov

7.

Vacková Z.  

Zajíčkov

8.

Harantová Soňa

Obrataň

9.

Hejdová M. 

Zajíčkov

10.

Langerová Kateřina

Onšov

.

PLAMEN mladší:

Nr.

SDH

1.

Křeč

2.

Horní Cerekev

3.

Onšov

4.

Vokov

5.

Košetice

6.

Obrataň

.

PLAMEN starší:

Nr.

SDH

1.

Křeč

2.

Obrataň

3.

Rohovka

4.

Jiřice

5.

Čejov

6.

Budíkov

7.

Onšov

8.

Ondřejov

9.

Počátky

10.

Senožaty

11.

Hořepník

12.

Horní Cerekev

13.

Křelovice I

14.

Hořepník II

15.

Žirovnice

16.

Kejžlice

17.

Zhořec

18.

Zajíčkov

19.

Hněvkovice

20.

Křelovice II

21.

Lukavec

.

Dvojičky – starší

Nr.

SDH

1.

Rohovka

2.

Křeč

3.

Obrataň

4.

Zajíčkov

5.

Hořepník I

6.

Ondřejov

7.

Onšov

8.

Čejov

9.

Jiřice

10.

Budíkov

11.

Žirovnice

12.

Zhořec 

13.

Horní Cerekev

14.

Hněvkovice

15.

Hořepník II

16.

Počátky 

17.

Křelovice I

18.

Kejžlice

19.

Senožaty

20.

Křelovice II

21.

Lukavec

.

Dvojičky – mladší:

Nr.

SDH

1.

Vokov

2.

 Křeč

3.

Obrataň

4.

Košetice

5.

Horní Cerekev

6.

Onšov

Výsledky jsou oficiální.  Výsledky ve wordu k vytisknutí budou přidány v průběhu týdne.

 ----------------------------.

Hra plamen pro rok 2006 - 2007 je ukončena a tady jsou výsledky.

Výsledky hry PLAMEN na okresu Pelhřimov, jsou Vám k dispozici snažil jsem se vám to více zpřehlednit, pokud najdete nějaké nesrovnalosti v tabulkách napište mi ať chyby opravím.

.

Výsledky jednotlivců (Počátky 19. května)- samotná tabulka

datum

popis

zde

23. 5. 2007 17:16

Dorostenky - jednotlivkyně

sosej

23. 5. 2007 17:18

Dorost  - jednotlivci

sosej

Celkové výsledky družstev dorostu

datum

popis

zde

23. 5. 2007 17:22

Dorostenky - celkové výsledky

sosej

23. 5. 2007 17:24

Dorostenci - celkové výsledky

sosej

**********

.

Výsledky hry PLAMEN DĚTI (Kamenice nad Lipou a Černovice)

  Kategorie: STARŠÍ

datum

popis

sosej

12.5.2007 20:41

Starší - Závod požárnické všestrannosti

sosej ZPV

12.5.2007 20:43

Starší - Štafeta požárních dvojic

sosej štafetu 

12.5.2007 20:45

Starší - Štafeta 4x 60m

sosej štafetu 4x60m 

12.5.2007 20:46

Starší - Požární útok -Plamen

sosej PÚ

12.5.2007 20:48

Starší - Štafeta 400m CTIF

 sosej štafetu 400m CTIF

12.5.2007 20:51

Starší - Požární útok CTIF

sosej PÚ CTIF 

12.5.2007 20:52

Starší - Konečné výsledky

sosej konečné výsledky

.
Kategorie: MLADŠÍ

datum

popis

sosej

13.5.2007 13:41

Mladší - Závod požárnické všestrannosti

sosej ZPV

13.5.2007 13:43

Mladší - Štafeta požárních dvojic

sosej štafetu 

13.5.2007 13:45

Mladší - Štafeta 4x 60m

sosej štafetu 4x60m 

13.5.2007 13:46

Mladší - Požární útok -Plamen

sosej PÚ

13.5.2007 13:48

Mladší - Štafeta 400m CTIF

sosej štafetu 400 m CTIF

13.5.2007 13:52

Mladší - Konečné výsledky

sosej konečné výsledky