Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Český pohár - rok 2007

18. 5. 2008

8. září - Jednotlivci - Konečné výsledky

Nr.

Jméno

Body celkem

Součet umístění

Konečné umístění

1.Ž

Petra Čekalová

17+21+0+1+9+21=69

14+10+85+30+22+10= 171

14 z 200

2.Ž

Lenka Jarošová

0+0+0+0+2+0= 2

92+47+85+47+29+48= 348

60 z 200

3.Ž

Lucie Musilová

0+0+0+0+0+1= 1

92+47+85+72+80+30= 406

62 z 200

4.Ž

Maruška Jarošová

0+0+0+0+0+0= 0

92+47+85+86+83+48= 441

147 z 200

1.M

Michal Čekal

0+9+0+21+25+1= 56

31+22+106+10+6+30= 205

19 z 279

2.M

Josef Směták

0+0+0+0+0+9= 9

84+70+106+74+52+22= 408 

56 z 279

3.M

Kamil Bareš

0+0+0+0+0+0= 0

102+48+106+61+43+58= 416 

105 z 279

4.M

Martin Blažek

0+0+0+0+0+0= 0

131+61+106+103+85+56=542 

200 z 279

5.M

Ondřej Hadrava

0+0+0+0+0+0= 0

153+51+106+99+91+56= 558 

224 z 279

---

--

Konečné výsledky všech závodících z Česka

MUŽI

Kategorie muži (xls)

Kategorie muži (pdf)

ŽENY

Kategorie ženy (xls)

Kategorie ženy (pdf)

Vyhlášení celkového pořadí Českého poháru VK za rok 2007 se uskuteční při MR družstev SH ČMS v Plzni.

--

.

8. září - Jednotlivci - Borovany- Borovanská stovka

Sosej výsledky kategorie ženy a muži.

Nr.

Jméno

Čas

Místo (body)

1.Ž

Petra Čekalová

18:87

10 (21b)

2. Ž

Lucie Musilová

20:49

30 (1b)

3. Ž

Lenka Jarošová

neběžela

--

4. Ž

Maruška Jarošová

neběžela

--

1.M

Josef Směták

19:02

22 (9b)

2.M

Michal Čekal

19:84

30 (1b)

3.M

Kamil Bareš

neběžel

-

4.M

Martin Blažek

neběžel

--

5.M

Ondřej Hadrava

neběžel

--

--

11. srpna - Jednotlivci - Kamenec- Večerní stovka

Sosej výsledky kategorie ženy a muži.

Nr.

Jméno

Čas

Místo (body)

1.Ž

Petra Čekalová

19:52

22 (9b)

2. Ž

Lenka Jarošová

19:87

29 (2b)

3. Ž

Lucie Musilová

26:53

80 (0b)

4. Ž

Maruška Jarošová

neběžela

--

1.M

Michal Čekal

17:23

6 (25b)

2.M

Kamil Bareš

19:59

43 (0b)

3.M

Josef Směták

19:93

52 (0b)

4.M

Martin Blažek

24:36

85 (0b)

5.M

Ondřej Hadrava

neběžel

--

--

4. srpna - Jednotlivci - Turnov- Pohár Českého ráje

Sosej výsledky kategorie ženy a muži.

Nr.

Jméno

Čas

Místo (body)

1.Ž

Petra Čekalová

19:65

30 (1b)

2. Ž

Lenka Jarošová

20:32

47 (0b)

3. Ž

Lucie Musilová

21:17

72 (0b)

4. Ž

Maruška Jarošová

22:11

86 (0b)

1.M

Michal Čekal

17:20

10 (21b)

2.M

Kamil Bareš

19:47

61 (0b)

3.M

Josef Směták

20:08

74 (0b)

4.M

Ondřej Hadrava

23:60

99 (0b)

5.M

Martin Blažek

neběžel

--

****

14. července - Jednotlivci - Kvasiny - Podorlická stovka

nejelo se z důvodu Okresu v Pelhřimově

---

.

16. června - Jednotlivci - Moravský Beroun - Stovkování pod Slunečnou

---

Sosej výsledky kategorie ženy a muži.

Nr.

Jméno

Čas

Místo (body)

Součet umístění (body)

1.Ž

Petra Čekalová

19:09

10 (21b)

24 (38b)

2. Ž

Lenka Jarošová

--

neběžela

--

3. Ž

Lucie Musilová

--

neběžela

--

4. Ž

Maruška Jarošová

--

neběžela

--

1.M

Michal Čekal

18:41

22 (9b)

53 (9b)

2.M

Kamil Bareš

20:21

48 (0b)

150 (0b)

3.M

Ondřej Hadrava

20:55

51 (0b)

204 (0b)

4.M

Martin Blažek

21:28

61 (0b)

192 (0b)

5.M

Josef Směták

24:58

70 (0b)

154 (0b)

****

5. května - Jednotlivci - Plzeň - Plzeňská stovka

V kategorii mužů soutěžilo 156 soutěžících sosej výsledky v PDF 

a v kategorii žen 94 soutěžících sosej výsledky v PDF

Nr.

Jméno

Čas

Místo

1. Ž

Petra Čekalová

19:35

14 (z 94)

2. Ž

Lenka Jarošová

neběžela

--

3. Ž

Lucie Musilová

neběžela

--

4. Ž

Maruška Jarošová

neběžela

--

1. M

Michal Čekal

17:96

31 (ze 156)

2. M

Josef Směták

19:79

84 (ze 156)

3. M

Kamil Bareš

20:41

102 (ze 156)

4. M

Martin Blažek

22:38

131 (ze 156)