Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování za Plzeň

19. 9. 2007

Vážené hasičky, hasiči SDH Rohovka a příznivci požárního sportu

.Obrazek

Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen všem členkám družstva SDH Rohovka, které se zúčastnily Mistrovství ČR v požárním sportu v Plzni (Janče Čekalové, Marušce Jarošové, Janče Baštové, Martině Kotrčové, Lucce Musilové, Petě Čekalové, Lence Jarošové, Drahušce Ježkové a Mirce Ježkové), ale také těm členkám sboru, které pomáhaly postupovat od okrskového kola, až do kola krajského (Petře Markové, Zuzce Rohové, Lence Klobušické, Míše Hejdové a Lence Štípkové).

.

Nemalé díky patří rovněž celému realizačnímu týmu kolem družstva žen (oběma Pepíkům Smětákům), obci Dobrá Voda, našemu osobnímu novináři a webmasterovi (Vildovi Doležalovi) a dalším lidičkám, kteří našim ženám pomáhali.

.

Prožili jsme v Plzni tři krásné slunné dny, načerpali spoustu zážitků a hlavně podnětů pro naši další činnost. Na poli sportovním pak děvčata odvedla velmi kvalitní výkony a zaslouženě obsadila překrásné a pro mě osobně úžasné 7. místo.

.

Já osobně budu na tento zážitek dlouho vzpomínat a jsem hrdý na to, že jsem u toho mohl po celou dobu být. Děvčata moc, moc děkuji.

.

Pevně věřím, že vytrváte ve svém úsilí a příští rok se opět pokusíme probojovat na mistrovství republiky.

.

Ing. Jan Čekal

starosta SDH Rohovka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář