Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská liga MH 2009 v Pavlově

30. 9. 2009

V sobotu dne 26.9.2009 se konala v Pavlově na Jihlavsku krajská liga MH kraje Vysočina. Letošní ročník byl vyhlášen pouze na jediné kolo a z toho měl vzejít vítěz krajské ligy. Do Pavlova se sjelo celkem 27 družstev. Náš okres kromě nás, jela reprezentovat ještě Obrataň. Je to velká škoda, mohlo přijet z našeho okresu družstev více a určitě by si vybojovaly pěkné umístnění. V prvních pokusech zaběhli MH z Rohovky požární útok za 14,03 s. , což znamenalo druhé místo.  MH z Obrataně se moc nevedlo ( nezapojili proudnici ) a tak skončili na místě předposledním s časem 26,64 s.

Druhé pokusy už byly pro oba naše týmy daloko lepší. Obrataň si svůj čes zlepšila na 13,76 s. a Rohovka na neuvěřitelných 12,05 s. Došlo však k tomu, že koncem druhých pokusů se poškodila časomíra a nebylo možné ji opravit. A tak hlavní vedení soutěže rozhodlo druhé pokusy anulovat. Bylo to velké rozčarování a zklamání pro všechny a hlavně pro MH z Obrataně, kteří měli moc hezky našloupnuto a takhle spadli opět na předposlední místo. I my jsme se museli smířit, že už si na prvenství nesáhneme a zůstaneme na druhé příčce.

Ještě před vyhlášením výsledků se konala jedna soutěž a to tak zvaný PAVOUK a neboli rozstřel. Současně spolu soutěžilo po dvojicích 8 nejlepších družstev , až do konečného vítěze. Tím se pro letošek stali hasiči z Rohovky, kteří dokázali vyhrát v každém roztřelu.

Moc gratulujeme.

Eva Rysová