Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajíčkov s Obrataní vedou po podzimním kole Hru Plamen

31. 10. 2009

I přes nepříznivé a velmi chladné počasí se poslední říjnovou sobotu v Rohovce a okolí uskutečnilo podzimní kolo hry Plamen. Na účasti se podepsal fakt, že se soutěž konala o podzimních prázdninách.  To zapříčinilo, že nedorazila řada družstev.

A jak celá soutěž dopadla? V Plamenu v kategorii Mladší zvítězilo družstvo z Obrataně, a to se třemi body. Velkým překvapením podzimu jsou nejmladší z Vokova. Těm se podařilo zvítězit ve dvojičkách. Přestože se jim závod požární všestrannosti (ZPV) moc nepovedl, průběžně se umístili s osmi body na druhém místě. Z třetího postu bude na jaře startovat Vyskytná I.

Kategorie Starší zná po podzimu své favority. Zajíčkovští překvapili na útoku CTIF, kde předvedli velmi čistý a rychlý pokus, za který získali první místo. Celkově pak se čtyřmi body budou na jaře startovat z nejvyšší příčky. Žirovnici na první družstvo chybí osm bodů, i tak celková dvanáctka stačí na druhou laťku. Mládežníci z Vokova mají slabá místa v braném závodě, na druhou stranu se postarali hned o dvě překvapení v kole. Jedno je ve dvojičkách a druhé na CTIFce. V těchto soutěžích se umístili na čtvrtém a třetím místě.

Skutečnou smůlu mají obrataňští hasiči, kteří se s prvním místem v ZPV mohli stát favority podzimu. Nepovedla se jim disciplína CTIF, kde skončili patnáctí. Celkově pak na první Zajíčkov ztrácí devatenáct bodů. Jaro však rozhodne a ukáže se, kdo bude nejlepší. 

Závěrem je třeba podotknout, že družstvo ze Zajíčkova se ujalo vedení v okrese a nahrazuje léta úspěšné složení z Rohovky. Vokov se také stává silným hráčem, který může hodně zamíchat kartami. Dříve velmi silná Křeč se spolu s Rohovkou stávají slabšími soupeři.  Jediná Obrataň a Křeč se nevzdávají a bojují s malým množstvím dětí dokonce o nejvyšší posty. (Vilém Doležal)


Výsledky Dorostu ZDE (ve formátu xls)

Výsledky Plamenu dle jednotlivých disciplín ZDE (ve formátu xls)

Výsledkové tabulky stáhněte ZDE (ve formátu PDF)

(mg - zdroj: www.oshpe.pel.cz)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář