Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy jedou opět bojovat do krajského kola

1. 7. 2009
První disciplínou byl běh jednotlivců na 100 m překážek. V kategorii mužů zvítězili závodníci z Počátek součtem časů 109,04 s. Druzí skončili muži z Polesí a třetí naši mladíci z Rohovky. Velká škoda velkého počtu karambolů na dráze, jinak mohli kluci pomýšlet i na místo druhé.
V kategorii žen kralovala startovnímu poli naše děvčata z Rohovky a součtem 6 nejlepších časů 123,99 s tuto disciplínu vyhrála. Na 2. místě skončil Rynárec a na 3. místě Zajíčkov.

    Další disciplínou byla štafeta 4 x 100 m překážek. I v této disciplíně byli nejlepší Počátky. Naši mladíci skončili těsně na 4. místě za Polesím a Rynárcem.
Ani v této disciplíně rohovačky nenašli přemožitelky a zvítězili časem 67,33 s. Na 2. místě skončil Zajíčkov a na 3. místě Rynárec.

    Poslední soutěžní disciplínou byl požární útok. Bohužel ani v této disciplíně naši neuspěli podle představ a pokaženým požárním útokem skončili až na 5.místě.

    Požární útok byl vždycky silnou disciplínou žen z Rohovky. Bohužel právě na okresním kole se příliš nevyvedl a časem 47,77 s obsadila naše děvčata 3. místo. V předchozích ročnících okresního kola by se děvčata do tohoto času vešla téměř dvakrát. Jak je ale známe na krajské kolo se jistě pečlivě připraví, aby tam dosáhla, co nejlepšího umístění. V požárním útoku zvítězily ženy Zajíčkova před soupeřkami z Rynárce.

    Všem děvčatům, ale i mužům bych chtěl poděkovat za reprezentaci našeho sboru.

Výsledky soutěže ...
Muži stahuj ZDE
Ženy stahuj ZDE

Jan Čekal – starosta SDH Rohovka